Вартість ERP/CRM UGLA

UGLA — потужнe і гнучкe рішення, просте у використанні. ERP-система – це не витрата, а капітальна інвестиція, яка значно впливає на ефективність всіх процесів.

Одноразовий платіж за перенос даних.

Доступ для 10 користувачів (доступ для кожного додаткового користувача 30 дол. США).

ЩО ВКЛЮЧЕНО У ВАРТІСТЬ
ДАШБОРД
360° огляд діяльності компанії в реальному часі, впорядкування та оптимізація всіх бізнес-процесів, контроль фінансових результатів та основних метрик онлайн.
МОДУЛЬ ПЕРСОНАЛУ та HR
Модуль дозволяє автоматизувати управління підбором, адаптацією, навчанням та оцінкою персоналу. Формувати штатний розклад та управляти підрозділами.
МОДУЛЬ ПЛАНУВАННЯ
Планування діяльності підприємства з огляду на ресурси. Прогноз продажів та закупіввель, аналіз та коригування результатів в реальному часі.
КОМЕРЦІЙНИЙ МОДУЛЬ
Ефективне планування закупівель. Система прозорого ціноутворення. Вибір стратегії рентабельності компанії з інструментами управління продажами
МОДУЛЬ МАРКЕТИНГУ
Інструменти маркетингу та просування бренду, товарів та послуг. Автоматизація маркетингових функцій. Управління репутацією. Персоналізація, сегментація.
АНАЛІТИКА ТА ЗВІТУВАННЯ
Весь спектр аналітичних інструментів. Створення звітів за локаціями, часом, прогнозом продажів. Автоматичне формування бухгалтерських звітів.
КОЛ-ЦЕНТР
Автоматизація та оптимізація спілкування з клієнтами. Карткова система реєстру клієнтів із важливими даними. Тісна інтеграція із майданчиком продажів
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОСТУП
Налаштування прав доступу до всіх модулей індивідуально, використовуючи обмеження для кожного сегменту користувачів (особисті кабінети, клієнтів та інвесторів).
МОДУЛЬ ДОКУМЕНТООБІГУ
Реєстр шаблонів договорів будь-якого призначення: постачання матеріалів, оренда техніки і тд. Автоматизація документообігу
МОДУЛЬ ПРОЕКТІВ
Огляд та контроль повного циклу проекту та всіх його етапів. Eфективне планування проекту. Контроль фінансів та ресурсів
NO-CODE
No-code - це програмування без написання коду. Ви легко освоюєте платформу UGLA завдяки візуальним підказкам, будучи працівником будь-якого підрозділу.
ВНУТРІШНІЙ ЧАТ
Вбудований чат - це частина програми, тож інформація компанії конфіденційна, зберігається на тих самих серверах, що і всі дані, та під захистом 24/7.
Презентація можливостей Тисни тут