Інтеграція з сервісом розсилок SMS Club

09.05.2023 11:34

Не перестаємо повторювати, що партнерство та підтримка - ключ до успіху!

Саме тому ми створюємо свою екосистему з незламними українськими сервісами.

Відтепер в партнерстві з SMS Club ми надаємо можливість своїм користувачам робити смс- та Viber- розсилки для своїх клієнтів прямо з програми!

- доставки інформації підрядникам та постачальникам

-  клієнтам та співробітникам

- ви зможете легко керувати цими повідомленнями безпосередньо в програмі

SMS Club — український сервіс, що дозволяє бізнесу швидко та ефективно проводити масові розсилки за допомогою SMS та Viber повідомлень. SMS Club пропонує безліч можливостей для доставки інформації підрядникам, постачальникам, клієнтам та співробітникам.

Інтеграція сервісу розсилок SMS Club з UGLA — це:

  1. Висока швидкість доставки повідомлень. Власна система маршрутизації забезпечує швидку та надійну доставку повідомлень у будь-яку точку світу. Відстежувати стан розсилок можна в режимі реального часу.
  2. Використання різних типів розсилки. Сервіс дозволяє відправляти SMS та Viber повідомлення, каскадні розсилки тощо.
  3. Зручний інтерфейс. Інтерфейс користувача сервісу SMS Club інтуїтивно зрозумілий, завдяки чому можете швидко налаштовувати й запускати розсилки відразу із системи UGLA.
  4. Вигідні тарифи. Сервіс пропонує конкурентні тарифи на розсилки SMS та Viber повідомлень, що робить його доступним для великих та малих забудовників.
  5. Безпека та конфіденційність. SMS Club забезпечує високий рівень захисту даних клієнтів, а також дотримання законодавчих вимог у галузі розсилок.
  6. Підтримка клієнтів. Команда технічної підтримки завжди готова допомогти користувачам із будь-якими питаннями, пов'язаними з використанням сервісу.

Для початку роботи з сервісом SMS необхідно зареєструватися в SMS Club та поповнити рахунок. Після цього вам необхідно внести ваше Альфа ім'я та токен (який ви знайдете у особистому кабінеті) у відповідні поля в UGLA. 

Інформація щодо статусу відправки, залишку коштів на рахунку тощо  буде відображатись в розділі розсилка. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *