Модулі UGLA

CRM / ERP система UGLA – сукупність взвємоінтегрованих модулів для ефективного управління вашим бізнесом, «упакованих» в Maximum User Friendly інтерфейс із системою дашбордів, що надають можливість огляду діяльності компанії на 360⁰
Можливості UGLA Ефективність управління бізнесом та автоматизація бізнес-процесів
ДАШБОРД
МОДУЛЬ ПЕРСОНАЛУ та HR
МОДУЛЬ ПЛАНУВАННЯ
КОМЕРЦІЙНИЙ МОДУЛЬ
МОДУЛЬ МАРКЕТИНГУ
АНАЛІТИКА ТА ЗВІТУВАННЯ
КОЛ-ЦЕНТР
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОСТУП
МОДУЛЬ ДОКУМЕНТООБІГУ
МОДУЛЬ ПРОЕКТІВ
NO-CODE
ВНУТРІШНІЙ ЧАТ
МОДУЛЬ МІЙ ДАШБОРД
МОДУЛЬ СТВОРЕННЯ ХОЛДИНГУ
МОДУЛЬ КОНТРАГЕНТІВ
МОДУЛЬ ЗАДАЧІ
МОДУЛЬ ПЛАТЕЖІ І РАХУНКИ
ДАШБОРД За допомогою системи дашбордів ви матимете 360° огляд діяльності компанії в реальному часі, зможете впорядкувати та оптимізувати всі бізнес-процеси, контролювати фінансові результати та всі основні метрики в режимі реального часу. Крім того, завдяки інтелектуальній системі нагадувань про будь-які події ви зможете швидко реагувати на зміни.
МОДУЛЬ ПЕРСОНАЛУ та HR Створення та закриття вакансій, реєстр резюме. Легке створення контракту із співробітником. Онбординг персонала (універсальна система введення співробітника в корпоративні правила\ бізнес процеси вашої компанії. З контролем виконання задач). Коди розкладу (для зручного формування розкладу персоналу, ми зробили можливість до кожного графіку створювати код. Ви можете побачити з якої по яку годину, та протягом скількох годин співробітник присутній на роботі. Контроль часу співробітника згідно законодавства відповідної країни). Реєстр звільнених співробітників. Управління командами та підрозділами.
МОДУЛЬ ПЛАНУВАННЯ Плануйте діяльність підприємства з огляду на ресурси. Управляйте ресурсами, спрямовуйте їх на релевантні потреби. Прогнозуйте продажі та закупівлі, аналізуйте та коригуйте результати в реальному часі. Керуйте командами, підрозділами та окремими співробітниками для досягнення найкращого результату. Цей модуль UGLA розроблений з широким застосуванням штучного інтелекту.
КОМЕРЦІЙНИЙ МОДУЛЬ Ефективне планування закупівель: аналіз замовлення та цін, вибір постачальників за групами товарів, умовами поставок, цінами. Система прозорого ціноутворення із широким застосуванням штучного інтелекту (автоматичний розрахунок за наявними показниками собівартості, маржинальності та ін).
МОДУЛЬ МАРКЕТИНГУ Ефективні інструменти маркетингу та просування бренду, окремих товарів та послуг. Автоматизація численних маркетингових функцій (E-mail та Sms розсилки). Календар подій, синхронізація з GOOGLE календарем, інтеграція з GOOGLE Ads та Facebook. Персоналізація, сегментація клієнтів: збереження клієнтської бази та історії вподобань. Можливість розділяти клієнтів на B2B та B2C. Модуль управління репутацією (моніторинг відгуків з усіх онлайн каналів в одному вікні). Аналіз настроїв тексту за допомогою ШІ (штучного інтелекту). Можливість контролювати запланований бюджет на рекламні кампанії.
АНАЛІТИКА ТА ЗВІТУВАННЯ Вам доступний весь спектр аналітичних інструментів, в тому числі створення універсальних звітів, з можливістю налаштування під кожного користувача, в тому числі PNL та Руху грошових коштів.
КОЛ-ЦЕНТР Автоматизація та оптимізація спілкування з клієнтами. Карткова система реєстру клієнтів із важливими даними, механізмами ідентифікації під час вхідних дзвінків та інших контактів. Використання ШІ (штучного інтелекту) для виділення основних тез з розмови з клієнтами.
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОСТУП Налаштуйте права доступу до всіх модулей індивідуально. Рольове налаштування дозволить надати доступ, використовуючи обмеження для кожного сегменту користувачів (особисті кабінети у співробітників по підрозділам та посадам, клієнтів та інвесторів).
МОДУЛЬ ДОКУМЕНТООБІГУ Укладайте контракти з будь-якими контрагентами! Для вашої зручності передбачений реєстр шаблонів договорів будь-якого призначення: постачання матеріалів, оренда техніки та інструментів, договори підряду, купівлі / продажу, оренди нерухомості тощо.
МОДУЛЬ ПРОЕКТІВ Огляд та контроль повного циклу проекту та всіх його етапів - від формування комерційної пропозиції до кінцевої стадії реалізації (здачі). Формування документообігу по проекту (контракт, акти, тощо) та контроль фінансів та ресурсів. Формування графіку Ганта та ефективне планування проекту з урахуванням чинників впливу (сезону, погоди на локаціях) з фото- та відео фіксацією результатів кожної стадії проекту.
NO-CODE No-code - це програмування без написання коду. Вам не потрібен програміст та час, щоб створити необхідні бізнес-процеси. Легко, зручно, прогресивно та з індивідуальним підходом до кожного бізнесу.
ВНУТРІШНІЙ ЧАТ Вбудований чат - це частина програми, а не сторонній сервіс, тож це означає, що інформація компанії конфіденційна, зберігається на тих самих серверах, що і всі дані, та під захистом 24/7. Для ефективної роботи над проєктами доступні відеодзвінки, створення груп, комфортний обмін повідомленнями та можливість поділитися екраном під час конференц-зв'язку. Плануйте дзвінки прямо в календарі UGLA, спілкуйтеся з колегами просто в програмному чаті та не губіть важливі повідомлення в сторонніх додатках.
МОДУЛЬ МІЙ ДАШБОРД Кабінет співробітника в якому відображається: особиста інформація, робочий графік, заробітна плата, понаднормові робочі дні, нараховані та використані дні відпустки, доступні та використані лікарняні, особистий план навчання. Закріплений інвентар/обладнання за співробітником, виконання плану згідно KPI.
МОДУЛЬ СТВОРЕННЯ ХОЛДИНГУ Можливість поєднати всі юридичні профілі холдингу в одній програмі.
МОДУЛЬ КОНТРАГЕНТІВ Модуль за допомогою якого ви маєте можливість фіксувати відносини з постачальниками, підрядниками, клієнтами. Актуалізувати в режимі реального часу статуси та місцезнаходження замовлень у постачальників. Ваші контрагенти можуть на будь-якому пристрої легко та швидко надавати Вам актуальну інформацію через токени (посилання), які їм відправляються через месенджери, ел-пошту, або інші канали зв’язку. Рейтинг постачальників - індекс довіри формується на основі виконання постачальником затверджених у договорі умов, таких як наприклад строки поставки товару, рекламації тощо.
МОДУЛЬ ЗАДАЧІ Можливість ставити задачі, вказуючи відповідального, дедлайн виконання тощо. Відслідковувати результати та час виконання.
МОДУЛЬ ПЛАТЕЖІ І РАХУНКИ Календар платежів. Можливість керувати планами розрахунків з постачальниками, підрядниками, співробітниками.
Переваги UGLA
Підвищуйте операційну ефективність, заощаджуйте цінні ресурси - UGLA автоматизує та оптимізує бізнес-процеси
Активізуйте продажі та покращуйте фінансові результати компанії
Налагоджуйте довірчі відносини із клієнтами та інвесторами для ефективної співпраці
Побудуйте досконалу систему комунікацій між підрозділами та департаментами
Отримайте доступ до всіх комерційних показників у реальному часі з будь-якого місця та з будь-якого пристрою
Будьте впевнені у безпеці ваших даних із технологіями надзахищеного хмарного збереження інформації
ERP/CRM UGLA. ЗМІНЮЄМО БІЗНЕС НА КРАЩЕ UGLA будує надійний та технологічний міст між компанією та клієнтами. Сучасний український програмний продукт для бізнесу, ALL-IN-ONE інструмент для управління ВСІМА аспектами діяльності компанії. UGLA створена вже сьогодні — для кращого завтра.
ЗАПИТ
Презентація можливостей ТИСНИ ТУТ
Актуальні новини ТИСНИ ТУТ
Запит демо версії ЗАПИТ