Ресторанна галузь

UGLA допомагає ресторанам підвищити ефективність, точніше прогнозувати та вирішувати будь-які виклики.
Зміни у ресторанному бізнесі
Будьте готові відповідати ефективно!
Готові рішення на єдиній платформі З UGLA ви зможете контролювати витрати в режимі реального часу згідно запланованого бюджету та реалізовувати проекти з урахуванням нових реалій. Об’єднайте роботу ресторану, закупівлі та персонал в одному програмному забезпеченні.
Робота з командою За допомогою модулю HR ви зможете найняти співробітника, допомогти йому адаптуватись в команді, та провести опитування. Всі процеси комунікаціі з вашими співробітниками в одній програмі: графік, нагадування про завдання, команда в якій він працює.
Маркетинг UGLA дозволить зберігати клієнтську базу та історію вподобань гостей. Робити сегментацію та розділяти клієнтів на B2B та B2C. Зробити інтеграцію з Google ADS та Facebook. Календар подій, розсилка, свята, погода. Модуль репутації. SMS та Viber розсилки.
Контроль стандартів безпеки Контроль строків придатності та температурного режиму зберігання продуктів. Нагадування щодо закінчення медичних книжок співробітників. Можливість контролю сертифікатів якості постачальників.
Модулі UGLA для зростання вашого бізнесу Впорядкуйте процеси. Оптимізуйте витрати. Управляйте командою.
ДАШБОРД
МОДУЛЬ ПЕРСОНАЛУ та HR
КОМЕРЦІЙНИЙ МОДУЛЬ
МОДУЛЬ МАРКЕТИНГУ
КОЛ-ЦЕНТР
МОДУЛЬ ДОКУМЕНТООБІГУ
АНАЛІТИКА ТА ЗВІТУВАННЯ
МОДУЛЬ ВИРОБНИЦТВО
ФРОНТ (POS-СИСТЕМА)
МОДУЛЬ ДОСТАВКИ
МОДУЛЬ КЕЙТЕРИНГ ТА ІВЕНТИ
ВНУТРІШНІЙ ЧАТ
МОДУЛЬ ЗАМОВЛЕННЯ ДО СТОЛУ
МОДУЛЬ КОНТРАГЕНТІВ
ДАШБОРД За допомогою системи дашбордів ви матимете 360° огляд діяльності компанії в реальному часі, зможете впорядкувати та оптимізувати всі бізнес-процеси, контролювати фінансові результати та всі основні метрики в режимі реального часу. Крім того, завдяки інтелектуальній системі нагадувань про будь-які події ви зможете швидко реагувати на зміни.
МОДУЛЬ ПЕРСОНАЛУ та HR Створення та закриття вакансій, реєстр резюме. Легке створення контракту із співробітником. Онбординг персонала (універсальна система введення співробітника в корпоративні правила\ бізнес процеси вашої компанії. З контролем виконання задач). Коди розкладу (для зручного формування розкладу персоналу, ми зробили можливість до кожного графіку створювати код. Ви можете побачити з якої по яку годину, та протягом скількох годин співробітник присутній на роботі. Контроль часу співробітника згідно законодавства відповідної країни). Реєстр звільнених співробітників. Управління командами та підрозділами.
КОМЕРЦІЙНИЙ МОДУЛЬ Ефективне планування закупівель: аналіз замовлення та цін, вибір постачальників за групами товарів, умовами поставок, цінами. Система прозорого ціноутворення із широким застосуванням штучного інтелекту (автоматичний розрахунок за наявними показниками собівартості, маржинальності та ін).
МОДУЛЬ МАРКЕТИНГУ Ефективні інструменти маркетингу та просування бренду, окремих товарів та послуг. Автоматизація численних маркетингових функцій (E-mail та Sms розсилки). Календар подій, синхронізація з GOOGLE календарем, інтеграція з GOOGLE Ads та Facebook. Персоналізація, сегментація клієнтів: збереження клієнтської бази та історії вподобань. Можливість розділяти клієнтів на B2B та B2C. Модуль управління репутацією (моніторинг відгуків з усіх онлайн каналів в одному вікні). Аналіз настроїв тексту за допомогою ШІ (штучного інтелекту). Можливість контролювати запланований бюджет на рекламні кампанії.
КОЛ-ЦЕНТР Автоматизація та оптимізація спілкування з клієнтами. Карткова система реєстру клієнтів із важливими даними, механізмами ідентифікації під час вхідних дзвінків та інших контактів. Використання ШІ (штучного інтелекту) для виділення основних тез з розмови з клієнтами.
МОДУЛЬ ДОКУМЕНТООБІГУ Укладайте контракти з будь-якими контрагентами! Для вашої зручності передбачений реєстр шаблонів договорів будь-якого призначення: постачання матеріалів, оренда техніки та інструментів, договори підряду, купівлі / продажу, оренди нерухомості тощо.
АНАЛІТИКА ТА ЗВІТУВАННЯ Вам доступний весь спектр аналітичних інструментів, в тому числі створення універсальних звітів, з можливістю налаштування під кожного користувача, в тому числі PNL та Руху грошових коштів.
МОДУЛЬ ВИРОБНИЦТВО Для того щоб була можливість управляти собівартістю ми розділили технологічну і калькуляційну карти. Технологічна карта - це процес приготування, можливість додати фото та відео. Функцію калькуляційної карти виконує автоматичний алгоритм, який рахує собівартість страви на основі залишків та цін постачальників, які оновлюються. Є можливість налаштування правил динамічного ціноутворення. Контроль строків придатності інгредієнтів, напівфабрикатів і готових страв.
ФРОНТ (POS-СИСТЕМА) Офіціанта синхронізовано з кухнею. Інгредієнти для приготування страв резервуються вже в процесі приймання замовлення, щоб не було конфліктів з іншими офіціантами. Офіціант може вказати черговість готовності страв для подачі, без використання модифікаторів. Можливість об'єднати страви в одну тарілку, без використання модифікаторів. «Замовлення до столу» інструмент, з яким гості зможуть робити замовлення до столу або дозамовлення самостійно через QR-меню. Вашому персоналу залишається лише принести замовлення.
МОДУЛЬ ДОСТАВКИ Робота як із зовнішніми, так і з власними кур'єрами. Керування кур'єрами в дорозі, його статусами переміщення.
МОДУЛЬ КЕЙТЕРИНГ ТА ІВЕНТИ Можливість управління кейтерингом в одному вікні. Собівартість, розрахунок, створення пропозиції.
ВНУТРІШНІЙ ЧАТ Вбудований чат - це частина програми, а не сторонній сервіс, тож це означає, що інформація компанії конфіденційна, зберігається на тих самих серверах, що і всі дані, та під захистом 24/7. Для ефективної роботи над проєктами доступні відеодзвінки, створення груп, комфортний обмін повідомленнями та можливість поділитися екраном під час конференц-зв'язку. Плануйте дзвінки прямо в календарі UGLA, спілкуйтеся з колегами просто в програмному чаті та не губіть важливі повідомлення в сторонніх додатках.
МОДУЛЬ ЗАМОВЛЕННЯ ДО СТОЛУ «Замовлення до столу» інструмент, з яким гості зможуть робити замовлення до столу або дозамовлення самостійно через QR-меню. Гість сканує QR-код та робить замовлення без офіціанта. Вашому персоналу залишається лише принести замовлення.
МОДУЛЬ КОНТРАГЕНТІВ Модуль за допомогою якого ви маєте можливість фіксувати відносини з постачальниками, підрядниками, клієнтами. Актуалізувати в режимі реального часу статуси та місцезнаходження замовлень у постачальників. Ваші контрагенти можуть на будь-якому пристрої легко та швидко надавати Вам актуальну інформацію через токени (посилання), які їм відправляються через месенджери, ел-пошту, або інші канали зв’язку. Рейтинг постачальників - індекс довіри формується на основі виконання постачальником затверджених у договорі умов, таких як наприклад строки поставки товару, рекламації тощо.
Огляд 360⁰ Весь бізнес – як на долоні разом з UGLA! Система дашбордів дозволяє в реальному часі з будь-якої точки світу та з будь-якого пристрою отримати дані про діяльність компанії в цілому або окремих підрозділів або навіть окремих працівників. Формуйте звіти та аналітику щодо всіх бізнес-процесів легко та швидко. Покращуйте операційну ефективність. Будьте на крок попереду конкурентів завдяки системі ERP / CRM UGLA!
Більше інфо? Завантажте презентацію UGLA CRM / ERP та отримайте відповіді на всі запитання! Завантажити презентацію
Новини Що нового в UGLA? Тренди у світі та актуальні новини. Перегляд статей
Запит демо версії ЗАПИТ