ГАЛУЗЬ БУДІВНИЦТВА

Бізнес, що створює реальну цінність для всіх. UGLA пропонує рішення для забудовників та операторів комерційної та житлової нерухомості.
Виклики у сфері нерухомості
Бізнес змінюється щодня. Будьте готові відповідати ефективно!
Зростання цін на будівельні матеріали та логістику UGLA допоможе швидко провести аналіз та розрахунок собівартості, маржі, доходів вже на стадії планування
Розірвання ланцюжків постачання, логістики Оптимізація існуючих та налагодження нових ланцюжків – одна із задач UGLA. Крім того, візуалізація всіх ланцюжків для кожного проекту в одному вікні
Дефіцит власних коштів З UGLA ви зможете оптимізувати витрати і реалізовувати проекти з урахуванням нових реалій. Також – налагодити довірчі відносини з інвесторами за допомогою контролю процесів будівництва
Зміна вимог та стандартів Швидка імплементація нових стандартів в існуючі проекти можлива разом з UGLA. Ви не втрачатимете час та ресурси на аналіз нових вимог та їх впровадження
Модулі UGLA для зростання вашого бізнесу Впорядкуйте процеси. Оптимізуйте витрати. Збільшуйте вартість активів.
ДАШБОРД
МОДУЛЬ ПЛАНУВАННЯ
МОДУЛЬ ПЕРСОНАЛУ та HR
МОДУЛЬ ДОКУМЕНТООБІГУ
КОМЕРЦІЙНИЙ МОДУЛЬ
АНАЛІТИКА ТА ЗВІТУВАННЯ
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОСТУП
МОДУЛЬ МАРКЕТИНГУ
КОЛ-ЦЕНТР
NO-CODE
ВНУТРІШНІЙ ЧАТ
МОДУЛЬ ПРОЕКТІВ
ЛІЦЕНЗІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ
МОДУЛЬ МІЙ ДАШБОРД
МОДУЛЬ ЗАДАЧІ
МОДУЛЬ ПЛАТЕЖІ І РАХУНКИ
МОДУЛЬ СТВОРЕННЯ ХОЛДИНГУ
МОДУЛЬ КОНТРАГЕНТІВ
ДАШБОРД За допомогою системи дашбордів ви матимете 360° огляд діяльності компанії в реальному часі, зможете впорядкувати та оптимізувати всі бізнес-процеси, контролювати фінансові результати та всі основні метрики в режимі реального часу. Крім того, завдяки інтелектуальній системі нагадувань про будь-які події ви зможете швидко реагувати на зміни.
МОДУЛЬ ПЛАНУВАННЯ Плануйте діяльність підприємства з огляду на ресурси. Управляйте ресурсами, спрямовуйте їх на релевантні потреби. Прогнозуйте продажі та закупівлі, аналізуйте та коригуйте результати в реальному часі. Керуйте командами, підрозділами та окремими співробітниками для досягнення найкращого результату. Цей модуль UGLA розроблений з широким застосуванням штучного інтелекту.
МОДУЛЬ ПЕРСОНАЛУ та HR Створення та закриття вакансій, реєстр резюме. Легке створення контракту із співробітником. Онбординг персонала (універсальна система введення співробітника в корпоративні правила\ бізнес процеси вашої компанії. З контролем виконання задач). Коди розкладу (для зручного формування розкладу персоналу, ми зробили можливість до кожного графіку створювати код. Ви можете побачити з якої по яку годину, та протягом скількох годин співробітник присутній на роботі. Контроль часу співробітника згідно законодавства відповідної країни). Реєстр звільнених співробітників. Управління командами та підрозділами.
МОДУЛЬ ДОКУМЕНТООБІГУ Укладайте контракти з будь-якими контрагентами! Для вашої зручності передбачений реєстр шаблонів договорів будь-якого призначення: постачання матеріалів, оренда техніки та інструментів, договори підряду, купівлі / продажу, оренди нерухомості тощо.
КОМЕРЦІЙНИЙ МОДУЛЬ Ефективне планування закупівель: аналіз замовлення та цін, вибір постачальників за групами товарів, умовами поставок, цінами. Система прозорого ціноутворення із широким застосуванням штучного інтелекту (автоматичний розрахунок за наявними показниками собівартості, маржинальності та ін).
АНАЛІТИКА ТА ЗВІТУВАННЯ Вам доступний весь спектр аналітичних інструментів, в тому числі створення універсальних звітів, з можливістю налаштування під кожного користувача, в тому числі PNL та Руху грошових коштів.
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОСТУП Налаштуйте права доступу до всіх модулей індивідуально. Рольове налаштування дозволить надати доступ, використовуючи обмеження для кожного сегменту користувачів (особисті кабінети у співробітників по підрозділам та посадам, клієнтів та інвесторів).
МОДУЛЬ МАРКЕТИНГУ Ефективні інструменти маркетингу та просування бренду, окремих товарів та послуг. Автоматизація численних маркетингових функцій (E-mail та Sms розсилки). Календар подій, синхронізація з GOOGLE календарем, інтеграція з GOOGLE Ads та Facebook. Персоналізація, сегментація клієнтів: збереження клієнтської бази та історії вподобань. Можливість розділяти клієнтів на B2B та B2C. Модуль управління репутацією (моніторинг відгуків з усіх онлайн каналів в одному вікні). Аналіз настроїв тексту за допомогою ШІ (штучного інтелекту). Можливість контролювати запланований бюджет на рекламні кампанії.
КОЛ-ЦЕНТР Автоматизація та оптимізація спілкування з клієнтами. Карткова система реєстру клієнтів із важливими даними, механізмами ідентифікації під час вхідних дзвінків та інших контактів. Використання ШІ (штучного інтелекту) для виділення основних тез з розмови з клієнтами.
NO-CODE No-code - це програмування без написання коду. Вам не потрібен програміст та час, щоб створити необхідні бізнес-процеси. Легко, зручно, прогресивно та з індивідуальним підходом до кожного бізнесу.
ВНУТРІШНІЙ ЧАТ Вбудований чат - це частина програми, а не сторонній сервіс, тож це означає, що інформація компанії конфіденційна, зберігається на тих самих серверах, що і всі дані, та під захистом 24/7. Для ефективної роботи над проєктами доступні відеодзвінки, створення груп, комфортний обмін повідомленнями та можливість поділитися екраном під час конференц-зв'язку. Плануйте дзвінки прямо в календарі UGLA, спілкуйтеся з колегами просто в програмному чаті та не губіть важливі повідомлення в сторонніх додатках.
МОДУЛЬ ПРОЕКТІВ Огляд та контроль повного циклу проекту та всіх його етапів - від формування комерційної пропозиції до кінцевої стадії реалізації (здачі). Формування документообігу по проекту (контракт, акти, тощо) та контроль фінансів та ресурсів. Формування графіку Ганта та ефективне планування проекту з урахуванням чинників впливу (сезону, погоди на локаціях) з фото- та відео фіксацією результатів кожної стадії проекту.
ЛІЦЕНЗІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ Можливість зафіксувати в програмі дозвільну документацію для надання послуг підрядникам та генпідрядникам в будівництві. Можливість заповнювати назви ліцензій, класи наслідків та види робіт, які потребують дозвільної документації. Коли підрядник та генпідрядник розраховує кошторис за допомогою UGLA, система автоматично перевіряє наявність необхідної дозвільної документації.
МОДУЛЬ МІЙ ДАШБОРД Кабінет співробітника в якому відображається: особиста інформація, робочий графік, заробітна плата, понаднормові робочі дні, нараховані та використані дні відпустки, доступні та використані лікарняні, особистий план навчання. Закріплений інвентар/обладнання за співробітником, виконання плану згідно KPI.
МОДУЛЬ ЗАДАЧІ Можливість ставити задачі, вказуючи відповідального, дедлайн виконання тощо. Відслідковувати результати та час виконання.
МОДУЛЬ ПЛАТЕЖІ І РАХУНКИ Календар платежів. Можливість керувати планами розрахунків з постачальниками, підрядниками, співробітниками.
МОДУЛЬ СТВОРЕННЯ ХОЛДИНГУ Можливість поєднати всі юридичні профілі холдингу в одній програмі.
МОДУЛЬ КОНТРАГЕНТІВ Модуль за допомогою якого ви маєте можливість фіксувати відносини з постачальниками, підрядниками, клієнтами. Актуалізувати в режимі реального часу статуси та місцезнаходження замовлень у постачальників. Ваші контрагенти можуть на будь-якому пристрої легко та швидко надавати Вам актуальну інформацію через токени (посилання), які їм відправляються через месенджери, ел-пошту, або інші канали зв’язку. Підрядник відкриває посилання на телефоні або комп’ютері, та редагує ціну. При збереженні, нова інформація потрапляє в UGLA, та відображається в проєкті. Рейтинг постачальників - індекс довіри формується на основі виконання постачальником затверджених у договорі умов, таких як наприклад строки поставки товару, рекламації тощо.
Огляд 360⁰ Весь бізнес – як на долоні разом з UGLA! Система дашбордів дозволяє в реальному часі з будь-якої точки світу та з будь-якого пристрою отримати дані про діяльність компанії в цілому або окремих підрозділів або навіть окремих працівників. Формуйте звіти та аналітику щодо всіх бізнес-процесів легко та швидко. Покращуйте операційну ефективність. Будьте на крок попереду конкурентів завдяки системі ERP / CRM UGLA!
Більше інфо? Завантажте презентацію UGLA CRM / ERP та отримайте відповіді на всі запитання! Завантажити презентацію
Новини Що нового в UGLA? Тренди у світі та актуальні новини. Перегляд статей
Запит демо версії ЗАПИТ